Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
POGORIA DUATHLON DĄBROWA GÓRNICZA

Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza, 9 września 2017 r.


Centrum Sportu i Rekreacji wraz z dąbrowskim stowarzyszeniem Aktywna Dąbrowa zapraszają już 9 września na imprezę biegowo-rowerową pn. Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza.
W ramach imprezy odbędą się zawody dla dorosłych -  Cross Duathlon (8,5 km bieg, 30 km rower i 5 km bieg) oraz  dla dzieci - KIDS Duathlon (rower i bieg).

W Cross Duathlon mogą wystartować osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy trwają do 28 sierpnia w formie elektronicznej: zapisynabiegi.vr.pl/events/cross-duathlon-dabrowa-gornicza/ (koszt 80 zł) oraz w dniu zawodów w biurze zawodów czynnym
w godzinach 8.00-11.15 (koszt 100 zł). Biuro zawodów będzie się znajdowało
na terenie ośrodka Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III
Zawodnicy Cross Duathlon wystartują o godz. 12.00 przy ośrodku CSLiW Pogoria III, a dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy planowane jest na godz. 16.00.
Po szczegóły odsyłamy do regulaminu zawodów: zapisynabiegi.vr.pl/wp-content/uploads/2017/05/Regulamin_Cross_Duathlon_-DG_09_09_2017.pdf

Zawodnicy w ramach pakietu otrzymają pamiątkowy medal, koszulke oraz kupon na posiłek regeneracyjny.

Drugie zawody w ramach Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza – KIDS Duathlon - dedykowane są dla dzieci, od maluchów na rowerkach biegowych do 12-latków.
W zależności od wieku, dzieci będą mogły zmierzyć się na dystansach od 100
do 600 metrów (przejazd rowerem i bieg). Start najmłodszych zaplanowano
na godz. 10.00, a zgłoszenia przyjmowane będą w dniu imprezy w godzinach 8.30-9.45 w biurze zawodów przy ośrodku Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III.


Dla wszystkich małych zawodników przekraczających metę będą pamiątkowe medale, dla najmłodszych dzieci biorących udział w zawodach drobne upominki,
a dla starszych (od 2005 do 2008 roku życia) statuetki i nagrody za miejsca I-III.
Udział w KIDS Duathlon jest bezpłatny!

Szczegóły Cross Duathlon i KIDS Duathlon w regulaminie do pobrania na dole strony w pliku pdf.


Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, a medialnym Radio Eska Śląsk.

 

Partnerami imprezy są:

- Szkoła Językowa British School w Dąbrowie Górniczej
- Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Dąbrowie Górniczej
- Centrum Spędzania Wolnego Czasu BAJOKO
- Helen Doron Dąbrowa Górnicza
- Laserhouse w Sosnowcu
- Game City Jakub Jakubek
- AGRR Studio Projektowe07 września 2017
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl