Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - BRĄZ OLI MICHAŁEK NA MISTRZOSTWACH AUSTRII

Reprezentantka Polski Aleksandra Michałek, zawodniczka CSiR Dąbrowa Górnicza wystartowała w tych zawodach w kategorii do 48 kilogramów. W pierwszych dwóch walkach Ola wygrała kolejno z Francuzką i Szwajcarką. W pojedynku półfinałowym uległa swojej reprezentacyjnej koleżance Julicie Omilusik (Heros Czarny Bór). Po tej porażce naszej zawodniczce przyszło się zmierzyć w walce o brązowy medal z Hiszpanką, Sarą Sanchez, zapaśniczką z którą Ola przegrała na turnieju we Francji (25-28.02.2011). Po dwóch rundach to nasza zawodniczka okazała się lepsza i to ona ostatecznie stanęła na podium. Warto podkreślić iż w kategorii do 48 kg. startowało 18 zawodniczek a dwa medale przypadły polskim zapaśniczkom, były to jedyne medale naszej reprezentacji. W tym terminie  w Komornikach koło Poznania odbyły się również Mistrzostwa Polski w zapasach styl wolny. Centrum Sportu i Rekreacji reprezentował Bartłomiej Maciążek, który w kategorii wagowej 120 kg wywalczył brązowy medal. (MOS)

 07 czerwca 2011
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl