Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - BRĄZ OLI MICHAŁEK NA MISTRZOSTWACH AUSTRII

Reprezentantka Polski Aleksandra Michałek, zawodniczka CSiR Dąbrowa Górnicza wystartowała w tych zawodach w kategorii do 48 kilogramów. W pierwszych dwóch walkach Ola wygrała kolejno z Francuzką i Szwajcarką. W pojedynku półfinałowym uległa swojej reprezentacyjnej koleżance Julicie Omilusik (Heros Czarny Bór). Po tej porażce naszej zawodniczce przyszło się zmierzyć w walce o brązowy medal z Hiszpanką, Sarą Sanchez, zapaśniczką z którą Ola przegrała na turnieju we Francji (25-28.02.2011). Po dwóch rundach to nasza zawodniczka okazała się lepsza i to ona ostatecznie stanęła na podium. Warto podkreślić iż w kategorii do 48 kg. startowało 18 zawodniczek a dwa medale przypadły polskim zapaśniczkom, były to jedyne medale naszej reprezentacji. W tym terminie  w Komornikach koło Poznania odbyły się również Mistrzostwa Polski w zapasach styl wolny. Centrum Sportu i Rekreacji reprezentował Bartłomiej Maciążek, który w kategorii wagowej 120 kg wywalczył brązowy medal. (MOS)

 07 czerwca 2011
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl