Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - ANNA MYCA TRZECIA W DORMAGEN

W niemieckim Dormagen, od 10 do 12 czerwca 2011 roku odbywał się międzynarodowy turniej zapaśniczy kadetek i seniorek. W zawodach dziewcząt do siedemnastu lat (kadetki) wystartowało 27 ekip. Reprezentowana była Kanada, Rosja, Austria, Szwajcaria, Francja, Niemcy, Norwegia, Szkocja i Hiszpania. Polskę reprezentowały zawodniczki MOS CSiR, Anna Myca (kadetka) i Aleksandra Michałek (seniorka). Anna Myca, reprezentantka Polski w kategorii do 38 kg, przygotowująca się do mistrzostw Europy, stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce. Szczęście nie dopisało natomiast startującej w grupie seniorek, Aleksandrze Michałek. Przegrywając walkę z Kanadyjką, Jasmine Mian (0-1) i (0-1), nasza zapaśniczka musiała liczyć na to, że kanadyjska zapaśniczka awansuje do finału, co dla  Oli oznaczało dalszy udział w turnieju. Niestety, stało się inaczej i kanadyjka  ostatecznie zajęła trzecie miejsce, a dąbrowska zapaśniczka zakończyła turniej na 11.(MOS)



14 czerwca 2011
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl