Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZNALEZIONO PSA !!!!

Około dwóch tygodni temu w okolicach Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Konopnickiej 29 znaleziono psa. Jest to mieszaniec  podobny do owczarka niemieckiego. Ma ciemny kolor sierści i brązowe łapki. Pies jest młody, przyjazny i łagodny dla otoczenia. Reaguje na wszystkie wydawane mu komendy. Jest zdrowy i zadbany. Prawdopodobnie został wyrzucony przez poprzednich właścicieli. Pies w tej chwili przebywa na terenie Centrum Sportu i Rekreacji . Osoby zainteresowane adopcją czworonoga prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (32) 261-20-10. (A.Król)08 lipca 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl