Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WEEKEND Z SIATKÓWKĄ

Siatkarski weekend rozpocznie się w sobotę 24 września w hali Centrum. To tam, o godzinie 19.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza rozegra pokazowe spotkanie z sódmą drużyną poprzedniego sezonu, Stalą Mielec. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Pojedynek rozegrany zostanie pod hasłem "GRAMY DLA AMELKI", a całowity dochód ze sprzedaży "cegiełek" zostanie przeznaczony na leczenie chorej, 2-letniej Amelki Kowalczyk, która cierpi na artrogrypozę zwaną również wrodzoną sztywnością stawów. Więcej informacji o atrakcjach Siatkarskiego Weekendu można uzyskać na stronie klubu.22 września 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl