Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Galeria
Galeria zdjęć

NAGRODZONE PRACE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Paulina Armatys-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11-Szkoły Podstawowe  klasy IV-VI
Paulina Armatys-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11-Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
Przemysław Chlebica-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 20-Szkoły Podstawowe  klasy IV-VI
Przemysław Chlebica-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 20-Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
Małgorzata Dymowska  - GRAND PRIX - Gimnazjum nr 3
Małgorzata Dymowska - GRAND PRIX - Gimnazjum nr 3
Alicja Gąsiorek-III miejsce I Liceum Ogólnokształcące-Szkoły Ponadgimnazjalne
Alicja Gąsiorek-III miejsce I Liceum Ogólnokształcące-Szkoły Ponadgimnazjalne
Grzejdziak Paulina - I miejsce  SOSW-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Grzejdziak Paulina - I miejsce SOSW-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Oliwia Jakubowska-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 31-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Oliwia Jakubowska-III miejsce Szkoła Podstawowa nr 31-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Gabriela Kozub-III miejsce Gimnazjum nr 4-Gimnazja
Gabriela Kozub-III miejsce Gimnazjum nr 4-Gimnazja
Anna Kurzawa-II miejsce ZSE-Szkoły Ponadgimnazjalne
Anna Kurzawa-II miejsce ZSE-Szkoły Ponadgimnazjalne
Michał Męczyński-I miejsce Gimnazjum nr 9-Gimnazja
Michał Męczyński-I miejsce Gimnazjum nr 9-Gimnazja
Patrycja Miś-II miejsce Gimnazjum nr 13-Gimnazja
Patrycja Miś-II miejsce Gimnazjum nr 13-Gimnazja
Julia Nowak-Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe  klasy IV-VI
Julia Nowak-Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
Julia Pastuszka-II miejsce Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe  klasy IV-VI
Julia Pastuszka-II miejsce Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
Angelika Płazińska-I miejsce ZSP-Szkoły Ponadgimnazjalne
Angelika Płazińska-I miejsce ZSP-Szkoły Ponadgimnazjalne
Anna Puchrowicz-Wyróżnienie ZSE-Szkoły Ponadgimnazjalne
Anna Puchrowicz-Wyróżnienie ZSE-Szkoły Ponadgimnazjalne
Aniela Pura-Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 13-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Aniela Pura-Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 13-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Aleksandra Szydłowska-II miejsce ZSP-Szkoły Ponadgimnazjalne
Aleksandra Szydłowska-II miejsce ZSP-Szkoły Ponadgimnazjalne
Szymankiewicz Kacper-II miejsce Szkoła Podstawowa nr 20-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Szymankiewicz Kacper-II miejsce Szkoła Podstawowa nr 20-Szkoły Podstawowe klasy I-III
Patrycja Wojciechowska-Wyróżnienie I LO-Szkoły Ponadgimnazjalne
Patrycja Wojciechowska-Wyróżnienie I LO-Szkoły Ponadgimnazjalne
Klaudia Woszczek-Wyróżnienie II LO-Szkoły Ponadgimnazjalne
Klaudia Woszczek-Wyróżnienie II LO-Szkoły Ponadgimnazjalne
Karolina Zyguła-I miejsce Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe  klasy IV-VI
Karolina Zyguła-I miejsce Szkoła Podstawowa nr 27-Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl