Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Galeria
WICELIDER GÓRĄ

Mecz VII kolejki pomiędzy MKS Dąbrowa Górnicza i Franz Astoria Bydgoszcz miał być przysłowiowym "spacerkiem" dla dąbrowskich koszykarzy. Jednak zajmujący ostatnie miejsce w tabeli zespół z Bydgoszczy nie chciał łatwo sprzedać skóry. Pierwsze dwie kwarty to wyrównana walka. Po przerwie MKS pokazał jednak na co stać wicelidera i zakończył pojedynek wygrywając 87:71.

FOTORELACJA : Olgierd Górny / CSiR

W ostatni weekend października Dąbrowa Górnicza była gospodarzem VI Mistrzostw Pracowników Samorządowych i Radnych Górnośląskiego Związku Metropolitarnego. W klasyfikacji generalnej reprezentacja Dąbrowy Górniczej zajęła drugie miejsce. Zwuciestwem cieszyły się Gliwice.

FOTORELACJA: Olgierd Górny / CSiR

Debiut Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza w Champions League zapowiadał się obiecująco, pierwszy set dla dąbrowianek. Niestety drużyna Eczacibasi VitrA Istanbuł szybko się otrząsneła i już od drugiego seta konsekwentnie zmierzała do zwycięstwa. Wynik spotkania 1:3 dla zespołu z Turcji.

Dąbrowscy koszykarze odnotowali kolejne zwycięstwo przed własną publicznością. Tym razem pozbawili złudzeń dryżynę PBS BANK EFIR ENERGY MOSiR Krosno. Jak dotychczas zespół MKS Dąbrowa Górnicza jest niepokonany na własnym parkiecie.

FOTORELACJA: Olgierd Górny /CSiR

Trasę 15 kilometrów w niełatwym terenie mieli do pokonania biegacze którzy stanęli na starcie Crossu Czwórki. Połowę tej trasy musieli pokonac startujący w nordic walking.

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !