Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Galeria
STAL PRZERWAŁA PASSĘ

W meczu IX kolejki pierwszej ligi koszykówki mężczyzn MKS Dąbrowa Górnicza podejmował na własnym parkiecie BM Slam Stal Ostrów Wlkopolski. W tym meczu koszykarze z Dąbrowy występujący w roli gospodarzy po raz pierwszy zostali pokonani na własnym parkiecie. Stal przerwała passę nieprzegranych przez MKS spotkań.

FOTORELACJA: Olgierd Górny / CSiR

W sobotę, 17 listopada, w Zespole Szkół Sportowych odbyła się bokserska impreza RING WOLNY zorganizowana przez dąbrowski klub FIGHT BOXING. Na ringu zaprezentowały się dziewczyny, młodzicy, kadeci,  juniorzy oraz seniorzy. Gościem honorowym był Damian Jonak.

Mecz VII kolejki pomiędzy MKS Dąbrowa Górnicza i Franz Astoria Bydgoszcz miał być przysłowiowym "spacerkiem" dla dąbrowskich koszykarzy. Jednak zajmujący ostatnie miejsce w tabeli zespół z Bydgoszczy nie chciał łatwo sprzedać skóry. Pierwsze dwie kwarty to wyrównana walka. Po przerwie MKS pokazał jednak na co stać wicelidera i zakończył pojedynek wygrywając 87:71.

FOTORELACJA : Olgierd Górny / CSiR

W ostatni weekend października Dąbrowa Górnicza była gospodarzem VI Mistrzostw Pracowników Samorządowych i Radnych Górnośląskiego Związku Metropolitarnego. W klasyfikacji generalnej reprezentacja Dąbrowy Górniczej zajęła drugie miejsce. Zwuciestwem cieszyły się Gliwice.

Debiut Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza w Champions League zapowiadał się obiecująco, pierwszy set dla dąbrowianek. Niestety drużyna Eczacibasi VitrA Istanbuł szybko się otrząsneła i już od drugiego seta konsekwentnie zmierzała do zwycięstwa. Wynik spotkania 1:3 dla zespołu z Turcji.

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.