Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Galeria
AGNIESZKA GORTEL W BŁĘDOWIE

W sobotę Eurokamping w Błedowie odwiedziła Agnieszka Gortel, najlepsza polska biegaczka długodystansowa. Po spotkaniu z dąbrowskimi biegaczami, „Królowa” Półmaratonu" razem z cała grupą miłośników biegania, odbyła krotki trening w błędowskich lasach.

Spotkanie 13 kolejki Plus Ligi Kobiet, rozgrywane w dąbrowskiej hali Centrum, nie było szczęśliwe dla drużyny z Muszyny. Występujące w roli faworyta, liderki tabeli rozgrywek, drużyna Muszynianki Muszyna, nie sprostała wymaganiom jakie postawiły gospodynie. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza po trzy setowym pojedynku, wygrał gładko 3:0.

FOTORELACJA : Olgierd Górny

W ostatnim meczy 2011 roku, koszykarze MKS Dabrowa Górnicza podejmowali na własnym boisku zespoł Polski Cukier SIDEn Toruń. Dąbrowianie odpoczątku spotkania narzucili swój styl i wyszli na wysokie prowadzenie. Po pierwszej kwarecie mieli przewagą 21 punktów. Przyjezdni próbowali zmniejszyć ta róznicę, ale do końca spotkania im sie to nie udało. MKS wygrał spotkanie 82:61 i zają fotel wicelidera.

KOSZYKARZE NIE ZAWIEDLI...

Po fatalnym, sobotnim występie dąbrowskich siatkarek, koszykarze MKS Dabrowa Górnicza nie zawiedli. Mimo że przez sześć pierwszych minut prowadzenie należało do gości, zespołu MKS Znicz Basket Pruszków, to kolejne minuty pojedynku należały już do dąbrowian. Zespół MKS wygrał wszystkie kwarty i w efekcie całe spotkanie 86:61.

Zawodniczki z Mielca nie mogly uwierzyć w to co się stało w Dabrowie Górniczej. Zespół skazany na "pożarcie" przez drużynę z czołówki tabeli wygrał wyjazdowe spotkanie. W szoku byli również kibice dąbrowskiej  drużyny, której nie wychodziło nic, ani bloki ani ataki, ani przyjęcia. Wynik 3:1 dla przyjezdnych mówi sam za siebie.

FOTORELACJA : Olgierd Górny

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !