Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Półmaraton
Półmaraton wyniki

2017 - X Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland

WYNIKI: sts-timing.pl/event/x-polmaraton-dabrowski/

2016- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMitall Poland

WYNIKI

2015- VIII PÓŁMARATON DĄBROWSKI

WYNIKI

2014 - VII PÓŁMARATON DĄBROWSKI

Wyniki najlepszych zwodników VII Półmaratonu Dąbrowskiego którzy stanęli na podium zarówno w Pólmaratonie jak i w Nordic Walking oraz najlepsze drużyny.

Pod przyciskami dostępne pełne listy wyników.

 

VI Półmaraton Dąbrowski - mężczyzni

1.OKSENIUK SERGII            UKRAINA            01:06:48
2.RYBAK SERGII                 UKRAINA            01:07:21
3.OLINYK PAULO                 UKRAINA            01:08:07

VI Półmaraton Dąbrowski - kobiety

1. KUCHARSKA EWA            Pszczyna            01:23:00
2. OLINYK SVITLANA             UKRAINA            01:24:24
3. SZECÓWKA ANETA           Biskupice            01:32:38

Klasyfikacja


Rajd Nordic Walking - mężczyźni


1.CYRUS BOGDAN               STRZEBIO            00:30:08
2.SCHRÖDER KAROL           KATOWICE           00:30:58
3.CZECHOWSKI DARIUSZ     ŻORY                   00:31:22

Rajd Nordic Walking - kobiety:

1. HABERKO AGATA                         DĄBROWA GÓRNICZA    00:35:21
2. KURZEJA BOŻENA                        DĄBROWA GÓRNICZA    00:35:49
3. SZCZYPKOWSKA MIROSŁAWA    SOSNOWIEC                   00:35:59

Klasyfikacja

VI Półmaraton Dąbrowski - drużyny

1. SRS Aktywna Dąbrowa                                     05:28:32
2. Harpagan Sosnowiec                                        05:33:37
3. KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska I                    05:48:11

Klasyfikacja


2013 - VI PÓŁMARATON DĄBROWSKI

Wyniki najlepszych zwodników VI Półmaratonu Dąbrowskiego którzy stanęli na podium zarówno w Pólmaratonie jak i w Nordic Walking.

VI Półmaraton Dąbrowski - mężczyźni

1. OKSENIUK SERHII, UKR - 1:07:44
2. FISKOVICZ SIERGIEJ, UKR - 1:10:36
3. NOWAK ANDRZEJ, POL - 1:11:25

VI Półmaraton Dąbrowski - kobiety

1. Kraustova Volha, BLR - 1:18:03
2. Poltavska Valentyna, UKR - 1:18:06
3. Dominika Wiśniewska-Ulfik, POL - 1:19:37

Rajd Nordic Walking - mężczyźni


1. Czechowski Dariusz 33:40
2. Skrzypski Marian 33:49
3. Sznapka Eugeniusz 34:07

Rajd Nordic Walking - kobiety:

1. Trocińska Aleksandra 36:43
2. Kurzeja Bożena 37:57
3. Kaszuba Grażyna 38:14

Pełną listę wyników VI Pólmaratonu Dąbrowskiego można obejrzeć TU

 


 2012 - V PÓŁMARATON DĄBROWSKI

W roku 2012, podczasie jubileuszowego, V Półmaratonu Dąbrowskiego padł  nowy rekord trasy.

Bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazał się Węgier - Laszlo Toth, który ukończył bieg z wynikiem 1:04:14.

Wśród kobiet z najlepszym czasem 01:15:58 na podium stanęła Lilia Fiskovicz

Po raz pierwszy w nistorii imprezy, w V Pólmaratonie, 5 kilometrowy odcinek trasy pokonało 41 zawodników Nordic Walking.

Po 30 minutach i 31sekundach na mecie pojawił się najlepszy zawodnik Nordic Walking - Leszek Mielcarek.

Kompletna listę wyników V Pólmaratonu Dąbrowskiego można obejrzeć TU.

 


2011 - IV PÓŁMARATON DĄBROWSKI

Czwarta edycja Półmaratonu Dąbrowskiego organizowanego przez Centrum Sportu i Rekreacji, oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej odbyła się 3 kwietnia 2011 roku.

Oto zdobywcy podium w poszczególnych kategoriach:

Wyniki klasyfikacji generalnej kobiet:

I miejsce – Stanko Svitlana 01:18:35

II miejsce – Uryga Wioletta 01:20:18

III miejsce – Makolova Alena 01:25:43


Wyniki klasyfikacji generalnej mężczyzn:

I miejsce – Fiskovycz Sergiej 01:09:06

II miejsce- Timaszow Wladimir 01:09:13

III miejsce – Yanishevskyy Maxym  01:12:31


Najstarsza zawodniczka :


Grabska Renata 01:48:51 ( 61 lat )


Najstarszy zawodnik :

Węgrzycki Wiesław 01:53:48 ( 78 lat )


Najlepsza Dąbrowianka:

1. Chećko Katarzyna 01:29:32

2. Siwek Ilona 01:49:46

3. Wilk Edyta 01:50:25


Najlepszy Dąbrowianin:

1. Błaszczyk Artur 01:19:32

2. Chwistek Damian 01:21:11

3. Jadczyk Tomasz 01:22:01

Pełna lista wyników IV Pólmaratonu Dąbrowskiego

 




Do najbliższego półmaratonu zostało:

wyniki

rejestracja

regulamin

partnerzy

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl