Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród „Dąbrowskich Talentów 2017” odbędzie się na Gali Finałowej w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w dniu 30 listopada br. o godz. 12.00.

 WYNIKI:

KONKURS FOTOGRAFICZNY, tytuł „To co mnie zachwyca w moim mieście”

KLASY I – III:
III MIEJSCE – NIE PRZYZNANO
II MIEJSCE – ANTONI ŻYDEK – Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
Opiekun Małgorzata Krzystańska
I MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

KLASY IV – VII:
WYRÓŻNIENIE – SZYMON SOKOLIK – Szkoła Podstawowa nr 8
opiekun Ewa Słaboń
III MIEJSCE – JULIA JACHNA – Szkoła Podstawowa nr 8
Opiekun Anna Śliwa
II MIEJSCE – PAULINA CZAJA – Szkoła Podstawowa nr 3
opiekun Iwona Lelonek
I MIEJSCE – MATEUSZ ŁEBEK – Szkoła Podstawowa nr 8
Opiekun Ewa Słaboń

GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
III MIEJSCE – ANNA NOWAK – Szkoła Podstawowa nr 8
Opiekun Anna Śliwa
II MIEJSCE – KAROLINA MISZCZYK – Zespół Szkół Ekonomicznych
Opiekun Aneta Kądziołka
I MIEJSCE – MARCIN PAPOŃ – Zespół Szkół Technicznych
Opiekun Elżbieta Godyń i Marta Góralska

 

KONKURS PLASTYCZNY, tytuł „To co mnie zachwyca w moim mieście”

KLASY I – III:
WYRÓŻNIENIE – JULIA GAJEWSKA – SP 21
opiekun Agnieszka Bargieł i Barbara Kochańska
III MIEJSCE – DOMINIKI WYŁUPEK– ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6
Opiekun Anna Olszewska
II MIEJSCE – NATALIA WYDMAŃSKA – SP 21
Opiekun Agnieszka Bargieł i Barbara Kochańska
I MIEJSCE – WIKTORIA WOLNIACZYK – SP 30
Opiekun Małgorzata Piątek

KLASY IV – VII:
III MIEJSCE – SZYMON NAPRAWCA –SP 16 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Monika Bengier
EX. II MIEJSCE – WIKTORIA ZAGRODZKA – SP 3
Opiekun Małgorzata Chęcińska-Borkowska
EX. II MIEJSCE – NATALIA BALZAM –SP 16 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Monika Bengier
EX. I MIEJSCE – JULIA KULIŃSKA – SP 30
opiekun Beniamin Bujas
EX. I MIEJSCE – KINGA FORTUNA – SP 21
Opiekun Barbara Kochańska

GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
III MIEJSCE – AGATA MIENKINA – II LO
Opiekun Anna Zasucha
II MIEJSCE – JULIA BIEGAŃSKA – Z.S. PLASTYCZNYCH
Opiekun Anna Wolniaczyk
I MIEJSCE – MATEUSZ WOLNIACZYK – Z.S. PLASTYCZNYCH
Opiekun Beata Skrzypek

KONKURS TANECZNY
SOLIŚCI KLASY I-III
III miejsce KAMIL HYC ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
opiekun Elżbieta Leżała
II miejsce MICHAŁ WIDERSKI SP 13
Opiekun Agnieszka Kasperek
I miejsce KRYSTIAN ADAMCZYK SP 26 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Małgorzata Krzystańska

SOLIŚCI KLASY IV-VII
III miejsce PAULA PAWLAK SP 16 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Katarzyna Doroz
II miejsce MARCEL KOPCZYŃSKI SP 29 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI

I miejsce HUBERT MAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH
Opiekun – Anna Marek

SOLIŚCI GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce MARCELINA WANIEK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Opiekun Izabela Zarębska
II miejsce WIKTORIA PLASKOTA ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH
Opiekun Marta Podgórska
I miejsce ANNA OZGA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13
Opiekun Beata Cieślik

PARY LUB DUETY TANECZNE KLASY I-III
NIE PRZYZNANO MIEJSCA

PARY LUB DUETY TANECZNE KLASY IV-VII
NIE PRZYZNANO MIEJSCA

PARY LUB DUETY TANECZNE GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce WERONIKA MORDZIOŁEK/NADIA JĘDRYKA
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
opiekun Sławomir Kozieł
II miejsce PATRYCJA TRZASKA/KLAUDIA ROGUT
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Opiekun Agata Benduska
I miejsce SANDRA POLEWSKA/KAMIL PIECZYRAK
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Opiekun Anna Zasucha

ZESPOŁY KLASY I-III
III miejsce ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
1.JAGODA GWIZDŻ
2.JAGODA BOREK
3.JULIA STROJECKA
4.LENA MARKOWSKA
5.DOMINIKA WYRAZ
6.ZUZANNA GĘBICKA
Opiekun Marta Markowska

II miejsce SP 35 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
1.DARIA WYSZYŃSKA
2.ZOFIA ZALEGA
3.ANNA DEREJ
4.ALEKSANDRA PACZYŃSKA
Opiekun Dorota Świtała

I miejsce SP 26 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
1.AMELIA FLASZA
2.MAGDALENA MICHALIK
3.KATARZYNA SROKA
4.AGATA ZBROJKIEWICZ
5.MAGDALENA KRASZEWSKA
6.PIOTR OBRZUT
7.ALEKSANDER PAWŁOWSKI
8.KRZYSZTOF STULEBLAT
9.ALEKS WADAS
10.ANTONI ŻYDEK
Opiekun Małgorzata Krzystańska

ZESPOŁY KLASY IV-VII
III miejsce SP 35 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
1.JAKUB JOSIEK
2.IGOR GORZKOWSKI
3.IGOR PASAMONIK
4.MIKOŁAJ KĘDZIOR
5.KACPER PRZYBYLIŃSKI
6.SANDRA CICHOŃ
7.PAULINA CICHOŃ
8.ALEKSANDRA CIESIELSKA
9.KAROLINA MODRZEJEWSKA
Opiekun Dorota Świtała

II miejsce ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
1.GABRIELA SAREK
2.MARTYNA JĘDRZEJCZYK
3.JULIA ĆWIEK
4.JULIA SZCZEPANIK
5.OLGA ADAMCZYK
6.JULIA GRABARCZYK
7.JAGODA PIĄTEK
8.IGA KWAPICH
9.PAULINA KNAPIK
Opiekun Danuta Dąbrowa

I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 ZESPÓŁ TANECZNY ABC
1.POLA JAGIEŁA
2.EWA BOSAK
3. DOROTA SIULIŃSKA
4. DAGMARA KRAWIEC
5. AMELIA SZYMIEC
6. MARIA WALIGÓRA
7. MAJA JĘDRASIK
8. KLAUDIA LEMAŃSKA
9.JULIA GRZANKA
10. KONRAD SŁOMCZYŃSKI
Opiekun Justyna Gęborska

ZESPOŁY GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH
1.WERONIKA ŁEBEK
2.MAJA KOSĘDKA
3.NELLY KWAŚKIEWICZ
4.MARCELA BĘC
5.WIKTORIA CITAK
6.DOMINIKA KOCIMSKA
7.ALEKSANDRA OBRZUT
8. KLAUDIA FORYŚ
Opiekun Izabela Banak
II miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH
1.ANNA PEROŃ
2.BARTOSZ SAPOTA
3.DOMINIKA LESIAK
4.HONORATA KUSIAK
5.IZABELA RUTKOWSKA
6.JAKUB WÓJCIK
7.JOANNA DUDA
8.MARLENA ROJEK
9.NICOLE DUDEK
Opiekun Sylwia Harbacz-Mbengue
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22
1.BŁAŻEJ NOWAK
2.OLIWIA PACHA
3.MAŁGORZATA TRELA
Opiekun Aneta Szyszkowska

KONKURS MUZYCZNY

WOKALIŚCI KLASY I-III
III miejsce KLAUDIA STYPA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28
Opiekun Sylwia Nyk
II miejsce NADIA BANASIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
Opiekun Beata Szczepańska i Alicja Oleksy
I miejsce KAROLINA SIUDYKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
Opiekun Bożena Kubica

WOKALIŚCI KLASY IV-VII
III miejsce ALEKSANDRA CIESIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Dorota Świtała
II miejsce KAMILA RZĄD ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
Opiekun Aleksandra Gawęcka-Imiołczyk
I miejsce WIKTORIA SIUDYKA – ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
opiekun Aleksandra Gawęcka-Imiołczyk

WOKALIŚCI GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce JULIA SZOTEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
opiekun Aleksandra Gawęcka-Imiołczyk
III miejsce NIKOLA DZIĘCIOŁ MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PRACY TWÓRCZEJ
Opiekun Dariusz Szweda
II miejsce SANDRA DUŚ V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
opiekun Sławomir Kozieł
II miejsce DAWID JĘDRUSIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
opiekun Jolanta Tabor-Jachna, Anna Śliwa
I miejsce ALICJA ANDREJCZUK V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Opiekun Anna Adamuszek
I miejsce MAJA PIETRUSZCZAK PRYWATNE GIMNAZJUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE
Opiekun Aleksandra Jabłońska-Błokowska

INSTRUMENTALIŚCI KLASY I-III
III miejsce ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 26 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
Opiekun Mariola Zygała
II miejsce MAKSYMILIAN BAGIŃSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
opiekun Marta Markowska
I miejsce ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY Z ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
Klaudia Gendek i Wiktor Bazylak

INSTRUMENTALIŚCI KLASY IV-VII
III miejsce BRAK
II miejsce BRAK
I miejsce MAJA DANUTA GENDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH
Opiekun Jacek Gwizdon
INSRUMENTALIŚCI GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce BRAK
II miejsce MARTYNA MAJEWSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Opiekun Marzena Szostak
II miejsce INSTRUMENTALIŚCI Z V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
1.SEBASTIAN BACZEWSKI
2.ADAM CHWIST
3.MAGDA ŚWIĘTEK
4.KAMIL KOWALCZYK
5. JAKUB SZMAJDZIŃSKI
Opiekun Anna Adamuszek
I miejsce BRAK

ZESPOŁY – KLASY I-III
III miejsce BRAK
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
1.ANNA DEREJ
2.ZOFIA ZALEGA
Opiekun Anna Szymiec
I miejsce ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
1.KAMILA RAWINIS
2.VANESSA CZECHOWSKA
3.MARTYNA SENCIO
4.MILENA RZĄD
5.ALICJA KRZOSA
6.WERONIKA BIEL
7. KARINA ZAJDA
Opiekun Agata Pasamonik

ZESPOŁY KLASY IV-VII
III miejsce ,,HAPPY CHOIR JUNIOR SECTION” PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
Opiekun Aleksandra Jabłońska-Błokowska
BRAK NAZWISK NA ZGŁOSZENIU
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
1.JULIA BIELAWSKA
2.EWELINA DZIERŻEK
3.JULIA KOWALSKA
4.JULIA KRAWIEC
5.NATALIA KRUK
6.JULIA PIETRZYK
7.WIKTORIA PRZYGODA
8.PAULINA WACŁAWEK
9.ZUZANNA WACŁAWEK
10.KAROLINA WĘGRZYNOWICZ
Opiekun Izabela Murska
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34
1.WERONIKA KRÓLIKOWSKA
2.ADRIANNA GUDZ
3.NATALIA SPYRA
4.JULIA NIKODEMSKA
5.OLGA MULARZ
6.OLIWIA DOBRZAŃSKA
7.MAJA ŁYKO
8.KAMILA CHMIELARSKA
9.ZUZANNA DURAJ
10.WITOLD BIERCA
Opiekun Robert Leszczyński

ZESPOŁY – GIMNAZJUM ORAZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
III miejsce ZESPÓŁ ,,ALTERNATYWA” TECHNICZNE ZAKŁADY NAUKOWE
1.KAROLINA TOMCZYK
2.MACIEJ ŁUCKIEWICZ
3.MICHAŁ KOSOWSKI
4.MICHAŁ GAJDA
III miejsce ZESPÓŁ Z V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
1.PIOTR BEREZKA
2.SEBASTIAN LORĘS
II miejsce ,,HAPPY CHOIR GIRLS CESTION” PRYWATNE GIMNAZJUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
BRAK NAZWISK NA ZGŁOSZENIU
I miejsce ,,CAMOOFLAGE” TECHNICZNE ZAKŁADY NAUKOWE
1.KLAUDIA ZIĘTEK
2.KLAUDIA GRYGIEL
3.JUSTYNA WŁODARSKA
4.MARCELINA LATOS
5.MARCIN SKRZYPIEC

 

Dąbrowskie Talenty 2017

Rusza konkurs talentów dla uczniów dąbrowskich szkół publicznych i prywatnych. W tym roku konkurs odbędzie się w nowej odsłonie pn. „Dąbrowskie Talenty 2017″. Dzięki różnorodności dziedzin, każdy znajdzie interesującą dla siebie formę przekazania swoich emocji i umiejętności. Poza atrakcyjnymi nagrodami, wybrani laureaci konkursu zaprezentują swój repertuar na scenie podczas imprezy charytatywnej pn. ,,Graj i Pomagaj” w Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum”. Tam też odbędzie się wernisaż prac plastycznych oraz nagrodzonych fotografii, z których dochód zostanie przekazany na dofinansowanie wyjazdu uczniów z dąbrowskich szkół znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej na „zielone kolonie”.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą z podziałem na wiek:

Dąbrowskie Talenty 2017 składają się z konkursów:

Uczniów do konkursu zgłaszają szkoły na załączonej  karcie zgłoszeniowej: Karta zgłoszeniowa
Zgłoszenia przyjmowane będą od 17.10.2017 r. do 15.11.2017 r..

Szczegóły w regulaminie konkursu:   Regulamin konkursu

Karty zgłoszeń oraz prace należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 16 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ul. M. Konopnickiej 56, telefon kontaktowy: 32/262 38 71, email: talentydg@gmail.com

Przesłuchania konkursowe w konkursie muzycznym i tanecznym odbędą się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej w dniu 27 listopada 2017 r. od godz. 10.00 (konkurs taneczny), oraz 28 listopada 2017 r. od godz. 10.00 (konkurs muzyczny).

Gala finałowa oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w dniu 30 listopada br. o godz. 12.00.

Poniżej przedstawiamy harmonogramy występów uczestników konkursu tanecznego – 27 listopada 2017 r. i konkursu muzycznego – 28 listopada 2017 r.). Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości dokonania zmian w harmonogramach występów.

HARMONOGRAM TANECZNY 2017

HARMONOGRAM MUZYCZNY 2017

CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam, CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam, CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam, CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam, CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam, CCNA Cisco 200-125 Exam, ISC CISSP Dumps, Cisco ICND1 100-105 Exam, Cisco 810-403 Exam, Cisco CCDA 200-310 Dumps/a>, Cisco CCDP 300-101 Exam, CCNP Collaboration 300-075 Dumps, aws-sysops dumps, Cisco CCDP 300-115 Exam, Latest SY0-401 Questions, CCNP Collaboration 300-070 Exam, SalesForce ADM 201 Dumps, Microsoft 70-533 PDF, Cisco 400-101 Practice Questions, Microsoft 70-346 Exam, RHCSA EX200 Exam, Cisco CCDP 300-320 Dumps, Cisco ICND2 200-105 Exam, ISACA CISA Dumps, Cisco CCNA 210-060 Exam,